אודות

בית העיצוב “קאנטרי שיק אקספרס” מאגד בתוכו רהיטים ופרטי עיצוב של מותגים שונים מרחבי העולם כאשר המוביל שבהם הוא המותג הצרפתי הבינלאומי “קאנטרי קורנר”.

בבעלותינו ב10 השנים האחרונות מותג הרהיטים המוביל “קאנטר שיק” שהוא האבא והאמא של האתר למכירת הרהיטים אונליין “קאנטרי שיק אקספרס”

האתר “קאנטרי שיק אקספרס” הוא בבעלותה של משפחת אבן עזרא, אשר מייצגת באופן בלעדי משנת 2007 את חברת “קאנטרי קורנר” הצרפתית בישראל. כעת בעקבות התרחבות לייצוג של מותגים עולמים נוספים בישראל הוחלט על הקמתו של אתר למכירת ריהיטים אונליין “קאנטרי שיק – אקספרס”, אתר שהוא בית עיצוב לכל דבר, אשר ייתן מענה בעזרת מגוון עשיר של רהיטים ופריטים למטבח, לסלון, לחדר השינה, לפינת האוכל ולכל צורך אחר בתחום עיצוב הפנים והאירוח (אירועים, הסעדה, בתי מלון, צימרים וכדומה). הפריטים המאופיינים בסגנון כפרי-צרפתי מפרובנס, משרים אוירה חמה ומזמינה ומקנים לחלל מראה מושקע, מעוצב ומזמין.

קאנטרי שיק אקספרס הוא עסק משפחתי אמיתי! לא רק כמושג “משפחה” אלא קשר דם אמיתי!

אנחנו כמשפחה עוסקים ביבוא ויצוא של פרטי עיצוב ודקורציה כבר מעל 30 שנה!

כל פרטי העיצוב הנמצאים באתר, מהקטן עד הגדול, נבחרו בקפידה על ידי אם המשפחה, עינת, ואנחנו- הבעל, הילדים, אנשי השיווק המופלאים, וצוות ההובלה המיומן והחייכן שלנו כאן בשבילכם!

מבצעי החודש